Muzeum Kresowe Częstochowa

Prywatność

Prywatność

Towarzystwko Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich - operator strony www.muzeumkresowe.pl - nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników strony.

Mając na uwadze prawo do ochrony prywatności każdego z naszych odbiorców ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o odwiedzających do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym odwiedzającym usług na najwyższym poziomie.

Podczas korzystania ze strony wszyscy użytkownicy pozostają anonimowi.

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, nie ujawniane osobom trzecim. Obejmują one informacje o oglądalności serwisu.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu, pisząc na adresy poczty e-mail: kontakt@muzeumkresowe.pl

Materiały użyte w serwisie są własnością Towarzystwko Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich, bądź pochodzą z darmowych serwisów.

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania, publikowania, i/lub modyfikowania materiałów audio, foto, wideo oraz poligrafii bez zgodyTMLiKPW.